/ Epika.com.pl  |  Formy płatności
Formy płatności 

Akceptujemy płatności przelewem

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe, którego dane otrzymasz od nas po złożeniu zamówienia. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności poprzez serwis PayU.pl oraz PayByNet

Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu PayU.pl lub PayByNet. Serwisy te umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Towar zostanie wysłany do Ciebie dopiero po jego opłaceniu.

Akceptujemy płatności za pobraniem

Zapłaty dokonujesz u listonosza lub kuriera, który dostarczy Ci przesyłkę pod wskazany przez Ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce - bez zapłaty listonosz lub kurier nie wyda Ci zamówionej przesyłki. W niektórych formach dostaw może się zdarzyć, iż doliczymy do kosztów przesyłki koszty związane z pobraniem. Szczegóły poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw.

Płatność gotówką przy odbiorze osobistym

Za swoje zakupy możesz zapłacić osobiście w sklepie.
Złożenie zamówienia oraz wybranie opcji "odbiór osobisty" nie oznacza, że książki są już gotowe do odebrania w naszej księgarni. Musimy je sprowadzić z naszego magazynu do księgarni, dlatego prosimy nie przychodzić do naszego punktu wysyłkowego nie mając pewności, że książki są już dla Państwa przygotowane. Gdy zamówienie będzie gotowe, poinformujemy o tym Państwa drogą mailową.Kontynuuj Zakupy


Darmowa dostawa
Facebook

Copyright ©2018 EPIKA.COM.PL. Wszelkie prawa zastrzeżone.     Regulamin sklepu   /   Polityka prywatności
Projekt i wdrożenie: Mysklep-online.pl